pentax k-30

Pentaxi tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
külaline

pentax k-30

Postitus Postitas külaline »

kuidas saaks sellel kaameral (pentax k-30) displayd välja lülitada nii et see ei töötaks üldse.
Külaline

Re: pentax k-30

Postitus Postitas Külaline »

Võimalik, et ei saagi. Keegi pole enne selle peale tulnud.
Talpenn

Re: pentax k-30

Postitus Postitas Talpenn »

Proovi nuppu "Info". K-5 käib see asi sealt.
Sulev12345

Re: pentax k-30

Postitus Postitas Sulev12345 »

Kui miski muu ei aita, siis kaamera lahti kruvimine ja ekraani juurde mineva lintkaabli lahti ühendamine peaks ikka aitama. Siis ei tööta enam üldse.
õpipoiss

Re: pentax k-30

Postitus Postitas õpipoiss »

Ostsin ka selle k30. Kas oleks keegi kes tahaks väikese tasu eest selgeks teha selle masina hingeelu .
Olen varem filmiga ja digikatega pildistanud aga digipeeglit pole olnud .
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: pentax k-30

Postitus Postitas German »

õpipoiss kirjutas:Ostsin ka selle k30. Kas oleks keegi kes tahaks väikese tasu eest selgeks teha selle masina hingeelu .
Olen varem filmiga ja digikatega pildistanud aga digipeeglit pole olnud .
Kasutusjuhendit kaasas polnud?
poison

Re: pentax k-30

Postitus Postitas poison »

vajuta 2 x info nuppu ja vali kursoriga display off
Mukduk

Re: pentax k-30

Postitus Postitas Mukduk »

Pealkiri on piisavalt laiahaardeline, et ma ei hakanud uut teemat tegema.

Kui ma keeran kaameral ketta M funktsioonile, annab ta mulle TAv, nagu nii peakski olema, kõikide oma kirjade ja muude asjadega. Seega tal on TAV-d kaks korda ja M-i mitte üldse. See ei ole ju õige?
Mukduk

Re: pentax k-30

Postitus Postitas Mukduk »

Mukduk kirjutas:Pealkiri on piisavalt laiahaardeline, et ma ei hakanud uut teemat tegema.

Kui ma keeran kaameral ketta M funktsioonile, annab ta mulle TAv, nagu nii peakski olema, kõikide oma kirjade ja muude asjadega. Seega tal on TAV-d kaks korda ja M-i mitte üldse. See ei ole ju õige?
Ise olen loll.
Mar1L11z
Postitusi: 17
Liitunud: 08 Juul 2012 20:34

Re: pentax k-30

Postitus Postitas Mar1L11z »

Mukduk kirjutas:
Mukduk kirjutas:Pealkiri on piisavalt laiahaardeline, et ma ei hakanud uut teemat tegema.

Kui ma keeran kaameral ketta M funktsioonile, annab ta mulle TAv, nagu nii peakski olema, kõikide oma kirjade ja muude asjadega. Seega tal on TAV-d kaks korda ja M-i mitte üldse. See ei ole ju õige?
Ise olen loll.
Leidsid probleemile lahenduse? Ma olen hetkel ise lollis olukorras sama asjaga :D
Iso

Re: pentax k-30

Postitus Postitas Iso »

Kui ISO on automaatne, siis miski pärast teeb M funktsiooni TAv´ks, säti ISO käsitsi paika mingile väärtusele ja tuleb M tagasi.
Vasta