DMC-FZ7 seadistamine

Panasonicu tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
minaaaaa
Postitusi: 2
Liitunud: 20 Mai 2010 16:59

DMC-FZ7 seadistamine

Postitus Postitas minaaaaa »

Kas asi on just seadistamises aga igatahes minu oskused selleni ei küüni. Nimelt probleem selline, et nt. kui tahan last pildistada, siis enamvähem väikseimagi lapse liigutuse peale jääb pilt udune. Proovisin küll mingeid spordi reziime ja liikumise omi aga midagi ei muutu. Aga nt. poole odavama seebikarbiga ei jää kunagi liikuvad osad udused. Mis ma tegema peaksin, et ka selle aparaadiga norm pildid tuleksid?
BadJ77

Re: DMC-FZ7 seadistamine

Postitus Postitas BadJ77 »

Proovi reziimi 'hi-speed burst' või tee välguga, välguga tehes valdavalt udused pildid ei tule. Välguga küll ei tule nii ilusad pildid kui ilma (liiga valged, taust tume vm), aga eks oleneb olukorrast.
Flyboy
Postitusi: 49
Liitunud: 05 Sept 2012 09:40

Re: DMC-FZ7 seadistamine

Postitus Postitas Flyboy »

Tegu on igati asjaliku kaameraga. Kasuta režiimiketta valikut "S", mis tähendab Shutter-Priority ehk poolautomaatset režiimi, kus säriaeg on käsitsi määratud. Säti säriaeg 1/125 või väiksema (suurem arv peale murdu) peale ja saad liikuvat last pildistada. Piisavalt valgust peab ainult olema.
mamuu
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Mär 2015 13:26

Re: DMC-FZ7 seadistamine

Postitus Postitas mamuu »

Aga nt. poole odavama seebikarbiga ei jää kunagi liikuvad osad udused. Mis ma tegema peaksin, et ka selle aparaadiga norm pildid tuleksid????
Get free demos for testking exam and mcts exam testking toefl test with guaranteed success. Our best quality prepares you well before appearing in the final exams of rasmussen &mcts www.loyola.edu
Külaline
Postitusi: 295
Liitunud: 03 Veebr 2014 20:01

Re: DMC-FZ7 seadistamine

Postitus Postitas Külaline »

Kõige lihtsam alati ja ükskõik mis aparaadiga head pilti saada on kasutada võimalust oma tegemistele kaasa mõelda. Tegelikult on olemas palju kallimaid aparaate ja nendega on veel raskem korralikku pilti saada, aga näed teevad ja keegi ei nurise.
Vasta