pilt kohe arvutisse

Koht ülejäänud firmade tarkvara üle arutlemiseks
Vasta
silx
Postitusi: 12
Liitunud: 06 Juul 2009 20:45

pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas silx »

kas on olemas sellist programmi, mille laed arvutisse ja ühendad kaamera arvutiga ja kui teed pilti siis tulb pilt kohe arvutisse... kaameraks on pentax k10 ja arvutiks on Fujitsu Siemens lifebook S7010.
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas anton »

sinu kaameraga oli ilmselt kaasas programm Remote Assistant.
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
Külaline

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas Külaline »

silx
ja sellega saab kohe pildi arvutisse ja näeb ka? peab olema mingi muu kindel juhe ka?
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas anton »

ei ole midagi muud vaja. USB kaablist küll
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
tets88
Postitusi: 28
Liitunud: 04 Okt 2009 02:19

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas tets88 »

jäin huvipärast mõtlema et kas sellist programmi nt Nikon D80 jaoks ka leidub..olen poovinud guugeldamist aga ju ei ole veel olnud head juhtnööri..teab äkki mõni?
simpsonv
Postitusi: 59
Liitunud: 06 Juul 2009 16:17

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas simpsonv »

sama asi ka k200d jaoks(MAC platformile)? (pole karpi ja tarkvara hetkel käepärast kust järgi vaadata, saab siit kiiremini vastuse :D )
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas anton »

ma ei tea kas see remote assistant k200Dga töötab (kui ta sul komplektis oli siis kindlalt) sellest on mac versioon ka olemas. nikonile on breeze systemsilt miskit tarkvara, aga ei tea jällegi kas D80 töötab (d90ga töötab küll)
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
tets88
Postitusi: 28
Liitunud: 04 Okt 2009 02:19

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas tets88 »

anton kirjutas:ma ei tea kas see remote assistant k200Dga töötab (kui ta sul komplektis oli siis kindlalt) sellest on mac versioon ka olemas. nikonile on breeze systemsilt miskit tarkvara, aga ei tea jällegi kas D80 töötab (d90ga töötab küll)

hmm tasub katsetamist seda breeze systemi asja..otsin, vaatan uurin annan teada :D...siis peab muidugi kusagilt Windowsi leiutama aga nohh....teaduse nimel..tuleb vahel ohverdada....

Niisiis sai kiirelt katsetatud kas see Breeze värk ja Nikon D80 töötavad..Vastus. Ei tööta. samas sai nikoni tehnilisest toest küsitud kas on olemas üldse midagi sellist mis töötaks..kui vastuse teada saan annan siis teada

Niisiis sain Nikoni tehnilise toe kaudu teada et selline programm täitsa eksisteerib. Kannab nimetust Camera Control Pro 2. Katsetasin järele ning töötab.
silx
Postitusi: 12
Liitunud: 06 Juul 2009 20:45

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas silx »

mul on üks küsimus, kas selle Remote Asstant´iga saab ka pilte panna püstisesse asendisse, või äkki on mingeid muid programme näeb kohe pilti arvutist ja näeb nö. otse pilti?
tets88
Postitusi: 28
Liitunud: 04 Okt 2009 02:19

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas tets88 »

silx kirjutas:mul on üks küsimus, kas selle Remote Asstant´iga saab ka pilte panna püstisesse asendisse, või äkki on mingeid muid programme näeb kohe pilti arvutist ja näeb nö. otse pilti?
teoorias peaks ta edastama pilti selliselt nagu ta sul fotokaski näitaks..
silx
Postitusi: 12
Liitunud: 06 Juul 2009 20:45

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas silx »

tets88 kirjutas:
silx kirjutas:mul on üks küsimus, kas selle Remote Asstant´iga saab ka pilte panna püstisesse asendisse, või äkki on mingeid muid programme näeb kohe pilti arvutist ja näeb nö. otse pilti?
teoorias peaks ta edastama pilti selliselt nagu ta sul fotokaski näitaks..
tets88 kirjutas:
silx kirjutas:mul on üks küsimus, kas selle Remote Asstant´iga saab ka pilte panna püstisesse asendisse, või äkki on mingeid muid programme näeb kohe pilti arvutist ja näeb nö. otse pilti?
teoorias peaks ta edastama pilti selliselt nagu ta sul fotokaski näitaks..
nojh, ma proovisin aga püstine pilt jääb ikka nagu külili, kas teisi progesi ei ole mis töötaks sama põhimõttega nagu Remote Assistant
kuusikuj
Postitusi: 2
Liitunud: 14 Nov 2014 22:46

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas kuusikuj »

minul küll toimib nii nagu vaja.
Läku
Postitusi: 382
Liitunud: 25 Juun 2012 17:25

Re: pilt kohe arvutisse

Postitus Postitas Läku »

Cänonil oli assistent jubin kaasas, Asus Nexusel on vastavaid äppe palju.
Vasta