Probleem digikaga.

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
tulka
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Juun 2014 14:15

Probleem digikaga.

Postitus Postitas tulka »

Tere!

Mul on probleeme digikaga. Tegin ühel õhtul pilte, kui järsku kuvas mulle kirja et card locked ja kuvas ka kirja memory card full. Viimane asi kindlasti olla ei saa on 8GB mälukaart sees ja olen mõned pildid ainult teinud. Koheselt ma ei taibanud, vahetasin mälukaarti ja kuvas sama kirja. Millest võib selline probleem tekkida? Kaamera on siis Canon PoweShot S5IS.
Kasutaja avatar
silver
Postitusi: 502
Liitunud: 22 Okt 2008 15:18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Probleem digikaga.

Postitus Postitas silver »

tulka kirjutas:Tere!

Mul on probleeme digikaga. Tegin ühel õhtul pilte, kui järsku kuvas mulle kirja et card locked ja kuvas ka kirja memory card full. Viimane asi kindlasti olla ei saa on 8GB mälukaart sees ja olen mõned pildid ainult teinud. Koheselt ma ei taibanud, vahetasin mälukaarti ja kuvas sama kirja. Millest võib selline probleem tekkida? Kaamera on siis Canon PoweShot S5IS.
Kaardi lukustus - vaata, et mälukaardi küljel olev lüliti oleks ülemises (kontaktide poolses) asendis. Kui on nii, kuid kaamera ikka seda omaks ei võta, siis viga tõsisem (mälukaardi kontroller vms). Sellisel juhul kas a) hooldusesse ja loota head õnne või b) viska lutsu.
photopoint.ee - tööpäeviti kirjutan seal tooteandmeid
blog.photopoint.ee - õhtuti ja nädalavahetuseti toodan kvaliteetkirjandust!
digitest.ee - kui aega üle jääb, siis vaatame ka tooteid lähemalt üle!
tulka
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Juun 2014 14:15

Re: Probleem digikaga.

Postitus Postitas tulka »

silver kirjutas:
tulka kirjutas:Tere!
Kaardi lukustus - vaata, et mälukaardi küljel olev lüliti oleks ülemises (kontaktide poolses) asendis. Kui on nii, kuid kaamera ikka seda omaks ei võta, siis viga tõsisem (mälukaardi kontroller vms). Sellisel juhul kas a) hooldusesse ja loota head õnne või b) viska lutsu.
Selge siis pean lootma heale õnnele. Viin homme hooldusesse. Tänud vastamast! :)
donsen
Postitusi: 4
Liitunud: 13 Nov 2014 15:25

Re: Probleem digikaga.

Postitus Postitas donsen »

tulka kirjutas:Tere!

Mul on probleeme digikaga. Tegin ühel õhtul pilte, kui järsku kuvas mulle kirja et card locked ja kuvas ka kirja memory card full. Viimane asi kindlasti olla ei saa on 8GB mälukaart sees ja olen mõned pildid ainult teinud. Koheselt ma ei taibanud, vahetasin mälukaarti ja kuvas sama kirja. Millest võib selline probleem tekkida? Kaamera on siis Canon PoweShot S5IS.
Minul nüüd ka sama teema, ainus vahe et minul Sony 7,2
Läku
Postitusi: 382
Liitunud: 25 Juun 2012 17:25

Re: Probleem digikaga.

Postitus Postitas Läku »

tee mälikaardi formaatimine ja vaata siis uuesti mis teeb. Teine variant see, et kaamera menüüst võta lukustus maha.
Vasta