E420

Olympuse tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 162
Liitunud: 16 Apr 2008 11:43

Re: E420

Postitus Postitas Sten »

Üllatavalt hea kaamera, raske on ainult läbi nii väikese viewfinderi korralikult fokusseerida ja kadreerida. Kompaktsuse suhtes on ta minu teada turuliider, seega turismi ja seiklusfotograafidele soovitaks soojalt.
Külaline

Re: E420

Postitus Postitas Külaline »

Tere!

Oleks müüa Olympus E-420 kere + ZUIKO DIGITAL 17.5-45mm F3.5-5.6 suumobjektiiv. Kaamera on täiesti uus ning ühtegi pilti pole tehtud. Võitsin selle kaamera, kuid endal juba oma olemas. Garantii samuti juures.
Hinnaks oleks 5000.-

Kui kellelgi huvi, võib ühendust võtta e-maili kaudu - mallkullamaa@hotmail.com või telefonil 53006156

Mall Kullamaa
mizkha

Re: E420

Postitus Postitas mizkha »

Cass kirjutas:Tere!
Kuidas on selle isendi kooslus mida pakutakse meeldivalt hea hinnaga?
E-420 + 17,5-45mm SE kit
Mina ostsin selle endale ja ei nurise, olen väga rahul. see on mul esimene peegel niiet elame näeme. tule paremaid...
vwman

Re: E420

Postitus Postitas vwman »

Nuu, nüüd saab selle kaamra ( koos + ZUIKO DIGITAL 17.5-45mm F3.5-5.6 juba 4500.-
Kasutajad, kes siin juba pool aastakest või rohkem on kasutanud, komenteeriga, kas olete rahul.
Kas esimeseks digipeegliks kõlbab, inimesele, kes foroaparaadi seadistamiset ei tea midagi.
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: E420

Postitus Postitas anton »

olympuse 17,5 mm ekvivalent on 35mm
seda on, arvestades maailma, kus köik teised kitobjektiivid algavad 28mm ekvivalendist, veidi vähe. soovitan kaamera poes kätte vötta ja vaadata kas ikka mahub lainurkasendis knii palju kaadrisse, kui vaja oleks.
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
Vasta