Sony DSC-RX10

Sony tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
rikstam
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Okt 2009 21:42

Sony DSC-RX10

Postitus Postitas rikstam »

Kas keegi on antud Sony toodet juba käega katsuda saanud? Mis hinnangu annate? Mind ajab segadusse, et mis klassi kaamera kuulub- kusagil on ta kompaktide all, kusagil iseloomustati seda kui peegelkaamerat? Mulle isiklikult meeldib selle hea suumivahemik, valgusjõuline obje, 100% kattuvusega pildiotsija, (millega ma oma vana Nikon D80 juures olen hädas, et pildiotsijas nähtu ja pärastine tulemus on erinevad) tolmu- ja niiskuskindel korpus. Tahaksin paremat kaamerat kui mu vana, kuid profikaamerale ei hakka rahakotirauad peale, seega otsin alternatiivi.
Külaline
Postitusi: 295
Liitunud: 03 Veebr 2014 20:01

Re: Sony DSC-RX10

Postitus Postitas Külaline »

See ongi täiesti uus kaamera tüüp, tuleviku profikaamera prototüüp. Peegel pole ta kohe kuidagi, peeglitki pole sees. Hübriid ka mitte, objektiiv pole vahetatav. Kompakti jaoks liig suur. Hüperzuumi jaoks liig valgusjõuline ja liigmisliig hea pildiga. Kasuta võimalust poes katsuda.
rikstam
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Okt 2009 21:42

Re: Sony DSC-RX10

Postitus Postitas rikstam »

Mis sellest poeskäigust ja käegakatsumisest kasu, kui tavaliselt on letinäidisel akud tühjad, seda kogesin täna Fotoluksis. :-(
Kasutaja avatar
silver
Postitusi: 502
Liitunud: 22 Okt 2008 15:18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Sony DSC-RX10

Postitus Postitas silver »

Populaarne kaamera, mis muud ikka öelda :)

Sony on kaameraklasside piire tugevalt hägustanud. RX1R on täiskaader sensoriga; RX10 & RX100 seeria suure 1" sensoriga... RX10 kusjuures tõmbab koomale vahet just kompaktide ja videokaamerate vahel, kuna asendab mõlemad seaded. Jah, suumivahemik pole nüüd nii suur, samas suur sensor, supper video, hea obje ja palju muud.

Ise olen seda poetingimustes näppinud iga nurga alt ning aus hinnang - videokaamera asemele täitsa võtaks. Kompaktkaamera asenduseks pole just kõige kompaktsem ning kui sa pole die hard gearfaggot (ehk see, kes igasuguseid vidinaid ja torusid enda kerele juurde ostaks, vaid teeks töö ära 1-2 kvaliteetse suumtoruga), siis RX10 on väga hea valik/tööriist.

PS: vaata ka nt Camera Store TV videoülevaadet YouTube's: https://www.youtube.com/watch?v=MInkZaJ ... yxNZparnP9
photopoint.ee - tööpäeviti kirjutan seal tooteandmeid
blog.photopoint.ee - õhtuti ja nädalavahetuseti toodan kvaliteetkirjandust!
digitest.ee - kui aega üle jääb, siis vaatame ka tooteid lähemalt üle!
Ava111-
Postitusi: 1
Liitunud: 06 Aug 2020 15:37

Re: Sony DSC-RX10

Postitus Postitas Ava111- »

This is a completely new type of camera, the prototype of the professional camera of the future. He's not a mirror right now, he's not even in the mirror. Not a hybrid either, the lens is not interchangeable. Too big for a compact. Too bright for hyperzum and too much for a good picture. Take the opportunity to touch the store.
British citizens planning to travel Sri Lanka can get complete guide how to apply for Sri Lanka visa for UK citizens.
Vasta