Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD portreeobjektiivi ülevaated

Siit leiab viiteid laias maailmas ja ka Eestis ilmavalgust näinud testidele. Samuti saavad kasutajad ise oma katsetusi jagada.

Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD portreeobjektiivi ülevaated

PostitusPostitas Fotofoorum.ee » 28 Juun 2016 11:52

Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD on pikalt oodatud täiendus Tamroni objektiivide tooterivisse. Kaua tehtud kaunikene – see portreeobjektiiv on saanud kohe esimesest päevast kõrgeid hinnanguid nii professionaalide kui asjaarmastajate käest. Seda just suurepärase pildikvaliteedi, kiire teravustamise ning korraliku stabilisaatori väga heas kombinatsioonis.

Camera Labs andis Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiivile parima hinnangu mis neil saadaval – "Highly recommended" ehk väga soovitatud – tuues eraldi välja pildikvaliteedi, lummava bokeh ning tipptasemel autofookuse.
Loe lähemalt nende täispikka ülevaadet Camera Labs portaalis: Tamron SP 85mm f1.8 VC review

Photography Blog hindas Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiivi 4,5 punktile viiest võimalikust, andes samuti "Highly recommended" hinnangu sellele portreeobjektiivile. Välja toodi ka fakt, et Tamron on küll Canoni või Nikoni sama klassi objektiivist küll kolmandik stoppi aeglasem, kuid annab hea stabilisaatori, ilmastikukindluse ning tegelikult ka parema pildikvaliteedi.
Loe Tamroni portreeobjektiivi ülevaadet Photography Blog portaalis: Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD Review

Shutterbug portaalis on samuti avaldatud Tamroni uue portreeobjektiivi ülevaade. Nende hinnangul on Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiivi koostekvaliteet samal tasemel kui teatud saksa optikatootja toodang.
Vaata Shutterbug ülevaadet siit: Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD Lens Review

Imaging Resource kirjutas oma versiooni Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiivist. Sarnaselt eelnevate ülevaadetega hinnati ka siin Tamroni paindlikkust, kasutusmugavust, koostekvaliteeti ning optikat.
Pikemalt ülevaadet kirjutamata - loe seda lähemalt Imaging Resource portaalis: Tamron 85mm f/1.8 Di VC USD SP (Model F016)

Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiivid Photopointis
Kõik Tamron SP seeria objektiivid Photopointis
Kasutaja avatar
Fotofoorum.ee
 
Postitusi: 1016
Liitunud: 15 Apr 2008 11:36

Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD portreeobjektiivi ülevaated

Reklaam

Reklaam
 

Mine Katsepolügoon

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron