Tänasest saab esitada töid Red Bull Illume fotokonkursile

Info käimasolevatest fotokonkurssidest Eestis ja mujal.

Tänasest saab esitada töid Red Bull Illume fotokonkursile

PostitusPostitas AnnaLiisa » 01 Dets 2015 11:50

P-20130829-00162_News.jpg
2013. aastal Jaanus Ree New Creativity kategoorias esiviisikusse jõudnud foto
Tänasest saab esitada töid Red Bull Illume fotokonkursile

Red Bull Illume on taas vingete fotode otsingul – alates tänasest saavad nii amatöörid kui ka professionaalsed fotograafid saata oma töid spordifotograafia võistlusele Red Bull Illume. Neljandat korda toimuv võistlus on justkui spordifotograafia Oscarid, mille eesmärgiks on välja selgitada kõige silmapaistvamad ja loomingulisemad pildid üle kogu maailma. Need fotod räägivad kirest, elustiilist ja kultuurist, mis käivad kaasas fotode ja nende jäädvustajatega.

Töid saab esitada 2016. aasta märtsi lõpuni aadressil http://www.redbullillume.com

Fotograafid võivad igasse kategooriasse esitada kuni viis fotot. Osaleda on võimalik 11 erinevas kategoorias: Close Up, Energy, Enhance, Lifestyle, Masterpiece, New Creativity, Playground, Sequence, Spirit, Wings ja uus kategooria - Mobile. Viimane tunnustab nutitelefoni või tabletiga tehtud pilte ja annab võimaluse nii proffidel kui amatööridel osaleda ka telefonigaleriist pärit meistriteostega.

Eelmisel korral New Creativity kategoorias esiviisikusse jõudnud Eesti spordifotograaf Jaanus Ree kavatseb osaleda ka sel aastal. “Võistlus andis mulle võimaluse näha, kuidas maailmas asjad käivad – tutvuda fotograafidega üle maailma ning näha nende töö- ja elustiili, kuidas nemad oma loominguni jõuavad ja seda teostavad” vastas Ree küsimusele, miks võistlusel osaleda tasuks.

Laekunud fotosid hindab professioonaalne 50 liikmeline žürii. Välja valitakse 55 tööd. Finalistide fotod avaldatakse 2016. aasta sügisel toimuval Red Bull Illume auhinnatseremoonial. Peale seda liiguvad meistriteosed öise fotonäituse kujul maailma erinevatesse linnadesse.

Lisaks tuntusele ja tähelepanule saavad peavõitja, kategooriate parimad ning sportlaste lemmik suurepärased auhinnad, mis on välja pandud tuntud fototarvete brändide poolt. Valitakse ka rahva lemmik.

2013. aasta Red Bull Illume konkursil osales kokku 28 257 fotot, mille esitas 6 417 fotograafi 124 riigist. Viimati tuli võitjaks Lorenz Holderi jäädvustus lumelaudur Xaver Hoffmannist.

Vaata redbullillume.com kodulehelt ka varasemate võistluste galeriid ja loe täpsemat infot reeglite ja kategooriate kohta.


Red Bull Illume info:
Red Bull Illume on rahvusvaheline fotokonkurss, mis on pühendatud action- ja seiklusspordile. 2016. aastal toimub Red Bull Illume konkurss neljandat korda ning võitja selgub sügisel. Varasemalt on see aset leidnud 2007, 2010 ja 2013. Finalistide fotodest tehakse näitus, mis peatub maailma erinevates paikades.

P-20130829-00162_News.jpg
2013. aastal Jaanus Ree New Creativity kategoorias esiviisikusse jõudnud foto
AnnaLiisa
 
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Dets 2015 11:46

Tänasest saab esitada töid Red Bull Illume fotokonkursile

Reklaam

Reklaam
 

Mine Fotokonkursid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist