Canon EOS 80D peegelkaamera ülevaated

Siit leiab viiteid laias maailmas ja ka Eestis ilmavalgust näinud testidele. Samuti saavad kasutajad ise oma katsetusi jagada.

Canon EOS 80D peegelkaamera ülevaated

PostitusPostitas Fotofoorum.ee » 21 Apr 2016 16:08

Canon EOS 80D esmakordsest esitlemisest on nüüdseks veidi aega möödunud ning esimesed ülevaated/eelvaated hakkavad internetiavarustesse jõudma. Seekord on esimeseks The CameraStore TV, kelle videoülevaadet LensVid portaal vahendab.
Canon EOS 80D Hands-On Review - LensVid
Kasutaja avatar
Fotofoorum.ee
 
Postitusi: 1016
Liitunud: 15 Apr 2008 11:36

Canon EOS 80D peegelkaamera ülevaated

Reklaam

Reklaam
 

Re: Canon EOS 80D peegelkaamera ülevaated

PostitusPostitas Fotofoorum.ee » 28 Juun 2016 16:18

Canon EOS 80D ülevaateid on internetiavarustes liikvel juba üsna mitmeid ning parema üldpildi saamiseks koondame need ka siia.

Photography Blog hindas Canon EOS 80D peegelkaamerale 4.5 punktile võimalikust viiest, andes sellele peegelkaamerale ka "Highly recommended" ehk väga soovitatud hinnangu. Seejuures tuuakse tugevate omadustena välja kõrge pildi- ja videokvaliteet, kasutusmugavus, Dual Pixel AF võimekusega sensor ning uuenduskuuri läbinud Live View režiim.
Loe Photgraphy Blog ülevaadet Canon EOS 80D peegelkaamerast siit: Canon EOS 80D Review

DPReview portaal andis Canon EOS 80D peegelkaamerale nende "Silver Award" auhinna ehk tugeva hõbedase medali. Kõrgelt hinnatakse just EOS 80D kasutajasõbralikku disaini, võimalusterohket Live View režiimi ning kõrgekvaliteetset teravustamissüsteemi ka videorežiimis.
Põhjalikku DPReview portaali ülevaadet loe siit: The Canon that can: Canon EOS 80D Review

This Week in Photo portaal avaldas samuti oma versiooni Canon EOS 80D üleevaatest ning andsid sellele peegelkaamerale hindeks 4.2 punkti võimalikust viiest. Ära märgitakse Live View režiimi mitmekülgsus ning võimekas videorežiim.
Loe TWiP portaali põhjalikku ülevaadet siit: CANON EOS 80D REVIEW

Imaging Resource portaal avaldas samuti oma versiooni Canon EOS 80D ülevaatest. Sarnaselt eelnevatele tuuakse selle peegelkaamera tugevate omadustena esile kasutusmugavust ning uuenduskuuri läbinud sensorit, mis tagab kõrge pildikvaliteedi.
Loe Imaging Resource portaali ülevaadet siit: Canon 80D Review: Upgrades aplenty, but does the 70D successor earn a spot in your camera bag?

Steve's Digicams portaal kiitis oma ülevaates samuti Canon EOS 80D peegelkaamera kõrget pildikvaliteeti võimaldavat 45 teravustamispunktiga autofookussensorit ning Dual Pixel AF automaatse teravustamise tehnoloogiat, lisaks toodi esile ka hea aku kestvus.
Loe Steve's Digicams portaali põhjalikku ülevaadet siit: Canon EOS 80D DSLR Review

Kõik Canon EOS 80D peegelkaamerad Photopointis
Kõik Canon peegelkaamerad Photopointis
Karbist välja: Canon EOS 80D peegelkaamera
Kasutaja avatar
Fotofoorum.ee
 
Postitusi: 1016
Liitunud: 15 Apr 2008 11:36

Re: Canon EOS 80D peegelkaamera ülevaated

PostitusPostitas Fotofoorum.ee » 29 Juun 2016 08:50

Popular Photography portaal võtab samuti sõna Canon EOS 80D teemal ning avaldas oma versiooni ülevaatest. Eriti tuuakse esile selle peegelkaamera puhul kõrged tehnilised näitajad ning hea hind, mis teeb EOS 80D just suurepäraseks esimeseks peegelkaameraks kasutajale, kes on veel fotomaailmas algaja.
Loe Popular Photography täpsemat ülevaadet siit: Canon EOS 80D Camera Review
Kasutaja avatar
Fotofoorum.ee
 
Postitusi: 1016
Liitunud: 15 Apr 2008 11:36

Re: Canon EOS 80D peegelkaamera ülevaated

PostitusPostitas Fotofoorum.ee » 04 Juul 2016 08:59

Camera Labs avaldas enda EOS 80D ülevaate, jäädes seisukohale et selle mudelirivi kaamerad on jätkuvalt parimad, kui otsid endale kesktaseme kaamerat nii pildistamiseks kui videosalvestuseks. Tulemuseks kõrgeim hinnang ehk "Highly recommended". Vaata lähemalt Camera Labs portaalis: Canon EOS 80D review
Kasutaja avatar
Fotofoorum.ee
 
Postitusi: 1016
Liitunud: 15 Apr 2008 11:36


Mine Katsepolügoon

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron